UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Śmietanka po nocach ci się już śni. Będzie pięknie ! Tu jest ściernisko ale będzie San Frasisco !

LucynaŁupina

Anuluj