132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Paweł.. - A Ty wróżka Temida czy detektyw bez licencji. Twój wysublimowany zmysł szpiegowski nie zwodzi Cię czasem na manowce?
(2022.01.19)
@RobertKoliński - adi ci nie napisal jakie masz stanowisko w tej sprawie ? :)
(2022.01.19)
To zwykły liberalny dzbanowicz jest ten Pałeł, trza być wyrozumiałym:)
Halina Pierzyna (2022.01.19)
Oj tam, oj tam. .. maleńki amfiteatr, to i basenik też może być, coby zachować proporcje. .. ; ))
Noja (2022.01.19)
@Paweł.. - Lucyna Łupina vel Teofil Skorupa +Robert Kolinsky
(2022.01.19)
Plywanie w śmierdzącej wodzie na łódkach, kajakach i pontonach. .. Nigdy nie oddam głosu już na Pana Wróblewskiego. Tylko miasta żal.
(2022.01.19)

info

19  
  3
Teofil i Lucyna to ta sama dziewczyna. Najpierw była chłpakiem i płeć zmieniła. Taka o to dyscyplina że z Teofila Lucyna się zrobiła. Tęczowo Panie prezesie Kaczyński jest i panuj nam nad Polską Tęczową. Hej
(2022.01.19)

info

7  
  2
Basen zróbcie jak na dolince duży 34 metrów na 30 minimum o głębokości od 1 m do 1,20.Oraz brodzik 0,90-1,20,długi na 20 m i szeroki na20 m. A ten w projekcie jak dla 1 rodziny 2+2.Za mały serio.
(2022.01.19)

info

9  
  2
"Na terenie basenu robimy basen. Co tu konsultować?"Takie słowa w ustach prezydenta miasta dyskwalifikują go automatycznie z tego stanowiska. Szczyt bezczelności.
the power (2022.01.19)

info

24  
  3
Chyba śnię. Ktoś, coś, może, mam nadzieję. Nie chce konsultować??? Miasto prywatne z Elbląga zrobił. To pracownik samorządowy, czy monarcha absolutny. Przecież to parodia.
(2022.01.19)

info

19  
  3