A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I tak jesteście biedą umysłową emblongi !!!!
@Anna Koszalin - Od kogo kupiłaś towar po którym są takie fajne sny science-fiction? :)
@Anna Koszalin - Chyba Cię Aniu noc kabaretowa jeszcze trzyma w objęciach .
@RobertKoliński - Tak serio to twój pracodawca za co ci płaci? Cały dzień w necie jak rasowy lewak duży dziub do gadania małe raczki do roboty
To po brakującą kwotę trzeba pójść do niejakiego towarzysza Sasina - starczy na statek i jeszcze sporo grosza zostanie.
@RobertKoliński - Zapytaj ? A od kiedy przetarg nieograniczony polega na pytaniu Oferentów ? Ambicje masz na Wiejską a wiedzę jakbyś ukończył podstawówkę. ..
@RobertKoliński - Tak właśnie działają ngosy marnując kasę innych organizacji sponsorów ludzi dobrego serca. Towarzysz zamiast zająć się pracą dobrze ją wykonać uczciwie w pełnym wymiarze zatrudnienia poświęca czas na pisanie tych wypocin. Czy tam nie ma nikogo kto rozlicza tych ludzi z pracy?
@TeofilSkorupa - Radosny rycerzu nachalnej propagandy Populizmu i Socjotechniki albo cierpisz katusze osobowości wielorakiej albo powinieneś oświadczyć się LucynieŁupinie światłej kobiecie o umysłowości, która zgodna jest z twoim oglądem świata. Chorwacja zawdzięcza swą popularność Kanałowi Sueskiemu. .. tyle wynika z twego wspaniałego objawienia, którym podzieliłeś się z niegodnymi twych najgłębszych przemyśleń czytelnikami forum Poretelu.
Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!
@LucynaŁupina - "hojnie obdarzonym dobrobytem"Napisz, co miałaś na myśli objawiając ludowi swe najgłębsze przemyślenia śmietankowe boskim Teofilem natchnione. W przeciwnym razie będziesz zwyczajnym głupcem polerowanym. ..