UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Tak właśnie działają ngosy marnując kasę innych organizacji sponsorów ludzi dobrego serca. Towarzysz zamiast zająć się pracą dobrze ją wykonać uczciwie w pełnym wymiarze zatrudnienia poświęca czas na pisanie tych wypocin. Czy tam nie ma nikogo kto rozlicza tych ludzi z pracy?


Anuluj