Wybrany wątek opinii

Ja już sprzęt szykuję, ciekawe ile mi czasu zajmie przeprawa łodzią motorową z Elbląga do Sopotu, niektórzy mówią że do Sopot, ale ja tam wolę do Sopotu. Przycumuję przy Grandzie, lekki lanczyk (lunchyk)I balanga do rana, a wszystko to dzięki no. no komu?, no komu? tak jest. .. dzieki Panu Jarkowi. .. Panu z duzej, bo choć jest mały, - dla mnie jest WIELKI.
Precz z rudym (2022.01.18)
@Precz z rudym - Uszanowanie. :)
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - Precz z preczem! Jeszcze 100 miesiecznica i kulawy może dojdzie. Pawłowicz w ekstazie.
(2022.01.18)
Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - "Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!"Modlitewną. .. ?
GłębokaMyśl (2022.01.18)
@GłębokaMyśl - Ekstaza to ekstaza. Nie wnikaj w szczegóły. Chyba, że chcesz dołączyć ? Miejsca jest dość. Kryśka suń się, do Ciebie mówię! Tak! Do ciebie ! Dawaj sałatkę, poczęstuj kolegę.
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - troje idiotów wymazuje tu swoje wypociny same tępaki a mundre
Kaczor (2022.01.18)
Powrót do komentarzy