Wybrany wątek opinii
Ja już sprzęt szykuję, ciekawe ile mi czasu zajmie przeprawa łodzią motorową z Elbląga do Sopotu, niektórzy mówią że do Sopot, ale ja tam wolę do Sopotu. Przycumuję przy Grandzie, lekki lanczyk (lunchyk)I balanga do rana, a wszystko to dzięki no. no komu?, no komu? tak jest. .. dzieki Panu Jarkowi. .. Panu z duzej, bo choć jest mały, - dla mnie jest WIELKI.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@Precz z rudym - Uszanowanie. :)
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
@LucynaŁupina - Precz z preczem! Jeszcze 100 miesiecznica i kulawy może dojdzie. Pawłowicz w ekstazie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@LucynaŁupina - "Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!"Modlitewną. .. ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@GłębokaMyśl - Ekstaza to ekstaza. Nie wnikaj w szczegóły. Chyba, że chcesz dołączyć
? Miejsca jest dość. Kryśka suń się, do Ciebie mówię! Tak! Do ciebie ! Dawaj sałatkę, poczęstuj kolegę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@LucynaŁupina - troje idiotów wymazuje tu swoje wypociny same tępaki a mundre
Do moderacji
Odpowiedz
2
6