A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Anna Koszalin - Dokładnie. A to wszystko dzięki naszemu skromnemu leczy wybitnemu w swej prostocie przekopowi
Międzynarodowy kapitał sterowany przez zapyziałych pachołków Putina zaprzysiągł rzucanie pod nogi kłód naszej NAJDROŻSZEJ sile przewodniej i jej najcudowniejszej pod słońcem dewastacji zwanej kaczym dołem. Czynownicy Populizmu i Socjotechniki pod wodzą samego don teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar dadzą odpór wrogim siłom międzynarodowego imperializmu rosyjskiego i pogłąbią tor wodny na Zalewie Wiślanym własnymi rączynami wbrew wszelkim przeciwnościom a nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi. Młodzież z PARTIĄ. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
@Anna Koszalin - Patriotyczna młodzieżówka Populizmu i Socjotechniki nie chce by odwiecznie polski gród Elbląg stawał się szwabskim Hamburgiem !
A życie jego
@Diabeł - To twardy uścisk choroby psychicznej zwanej osobowością wieloraką. ..
A życie jego
A życie jego - trud trudów;
A tytuł jego - lud udów;
Z matki obcej krew jego dawne bohatery;
A imię jego czterdzieści i cztery
@LucynaŁupina - "Daje łapkę w górę bo jestem jak Pawłowicz i tez lubię ekstazę. Yeah!"Modlitewną. .. ?
@GłębokaMyśl - Ekstaza to ekstaza. Nie wnikaj w szczegóły. Chyba, że chcesz dołączyć
? Miejsca jest dość. Kryśka suń się, do Ciebie mówię! Tak! Do ciebie ! Dawaj sałatkę, poczęstuj kolegę.
Niech kupią jakiegoś starego grata z niemieckim rodowodem popracuje 60 lat i może uzbierać się uda na nowy fiński statek. W Polsce już nie ma miejsca, żeby wyprodukować takie urządzenie ponieważ Donald nam prywatyzację zafundował teraz ekipa Jarka musi szukać zagranicą gdzie ceny są takie jakie są. Kiedyś to było. ..