UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Tak właśnie działają ngosy marnując kasę innych organizacji sponsorów ludzi dobrego serca. Towarzysz zamiast zająć się pracą dobrze ją wykonać uczciwie w pełnym wymiarze zatrudnienia poświęca czas na pisanie tych wypocin. Czy tam nie ma nikogo kto rozlicza tych ludzi z pracy?