UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zapytaj ? A od kiedy przetarg nieograniczony polega na pytaniu Oferentów ? Ambicje masz na Wiejską a wiedzę jakbyś ukończył podstawówkę. ..

Darecki42

Anuluj