74
18.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LucynaŁupina - Precz z preczem! Jeszcze 100 miesiecznica i kulawy może dojdzie. Pawłowicz w ekstazie.
(2022.01.18)
@LucynaŁupina - No siorbaj śmietankę, Lucynka. Ooo, tak dobrze. Jeteś mistrzynią. Czy masz już w ustach śmietanę wszystkich? Czy dopiero początek?
Mememe (2022.01.18)
@LucynaŁupina - Jak wodę w wc sobie potraktujesz kostką to będziesz miała / miała kolor a la Adriatyk. Wstań z kolan Lucyna i przestań spijać śmietankę Teofila bo Ci szkodzi. .. ; )
(2022.01.18)
@TepfolSkorupa - nawet radny Traks powiedział że Elbląg nigdy nie dorówna Gdańskowi czy Gdyni, a ty dalej pleciesz swoje pisowskie wypociny.
kek (2022.01.18)
@kek - Kim jest ten Traks, że mówi tak ważne rzeczy. ? Pewnie dużo może. ..
Lokals (2022.01.18)
Oooo. .. WIDZĘ ŻĘ ŚWIAT PCHA SIĘ DO NAS DRZWIAMI I OKNAMI - taki mamy dobrobyt :-))))ale jesteśmy śmieszni/ciency aw tvpis jak za gierka - Polaka to potęga!!! która wstała z kolan a reszta przed nami klęka :-\)))))
wrrr (2022.01.18)

info

7  
  1
Głodnemu chleb na myśli.
LucynaŁupina (2022.01.18)
Spokojnie UM z 40 magicznie wszedł na budżet 80 mln. W III podejściu spotkają się gdzieś na poziomie 116 mln i pogłębiarka zacznie się budować. Kto tam pracuje i jak przygotowuje postępowania przetargowe to czarna magia.
(2022.01.18)

info

5  
  1
Jest Teofil Skorupa, jest Lucyna Łupina, kto się jeszcze objawi? Stawiam, że Iwona Osłona a potem Jerzyk Pancerzyk. Osobowości mnogie to ciekawy temat.
(2022.01.18)
dzięki przekopowi Elbląg stanie się nowym Hamburgiem, Niemcy obgryzajo pazury z zazdrości i zgryzoty, brawo nasz polski rząd, naród pod przewodem prawa i sprawiedliwości się bogaci, a Polska staje się mocarstwem światowym wystającym z kolan, już niebawem Polska przejmie władzę na światem, a Polacy staną się najbogatszym narodem na świecie
Anna Koszalin (2022.01.18)