Wybrany wątek opinii
dzięki przekopowi Elbląg stanie się nowym Hamburgiem, Niemcy obgryzajo pazury z zazdrości i zgryzoty, brawo nasz polski rząd, naród pod przewodem prawa i sprawiedliwości się bogaci, a Polska staje się mocarstwem światowym wystającym z kolan, już niebawem Polska przejmie władzę na światem, a Polacy staną się najbogatszym narodem na świecie
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@Anna Koszalin - Od kogo kupiłaś towar po którym są takie fajne sny science-fiction? :)
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Anna Koszalin - Chyba Cię Aniu noc kabaretowa jeszcze trzyma w objęciach .
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Anna Koszalin - Dokładnie. A to wszystko dzięki naszemu skromnemu leczy wybitnemu w swej prostocie przekopowi
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Anna Koszalin - Patriotyczna młodzieżówka Populizmu i Socjotechniki nie chce by odwiecznie polski gród Elbląg stawał się szwabskim Hamburgiem !
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Diabeł - To twardy uścisk choroby psychicznej zwanej osobowością wieloraką. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1