Wybrany wątek opinii

dzięki przekopowi Elbląg stanie się nowym Hamburgiem, Niemcy obgryzajo pazury z zazdrości i zgryzoty, brawo nasz polski rząd, naród pod przewodem prawa i sprawiedliwości się bogaci, a Polska staje się mocarstwem światowym wystającym z kolan, już niebawem Polska przejmie władzę na światem, a Polacy staną się najbogatszym narodem na świecie
Anna Koszalin (2022.01.18)
@Anna Koszalin - Od kogo kupiłaś towar po którym są takie fajne sny science-fiction? :)
kkkkkk1 (2022.01.18)
@Anna Koszalin - Chyba Cię Aniu noc kabaretowa jeszcze trzyma w objęciach .
Diabeł (2022.01.18)
@Anna Koszalin - Dokładnie. A to wszystko dzięki naszemu skromnemu leczy wybitnemu w swej prostocie przekopowi
LucynaŁupina (2022.01.18)
@Anna Koszalin - Patriotyczna młodzieżówka Populizmu i Socjotechniki nie chce by odwiecznie polski gród Elbląg stawał się szwabskim Hamburgiem !
GłębokaMyśl (2022.01.18)
@Diabeł - To twardy uścisk choroby psychicznej zwanej osobowością wieloraką. ..
GłębokaMyśl (2022.01.18)
Powrót do komentarzy