Wybrany wątek opinii

Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan. Skończy się bezrobocie, rozwinie gospodarka. Dziękuje w imieniu mieszkańców za tę wspaniałą inwestycje. Niedługo wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - O TeofiluGumofiluSkorupo ujawniłeś się. Pal gumę i do budy.
(2022.01.18)
Twój tok myślenia jest taki prosty, pretensjonalny i oczywisty. Czekałam kiedy jakiś detektyw Rutkowski tak napisze. :)))))))))
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - Teofil kręgosłupa moralny to obce Ci pojęcie ale jaja też dałeś sobie obciąć ???
(2022.01.18)
@LucynaŁupina - "Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan"- Polska klęczy na kolanach od 2015 roku, a ostatnio z wielką inflacją na plecach, a ty biedny Elbląg stawiasz na nogi obłudniku?
(2022.01.18)
@LucynaŁupina - Przekop nic nie zmieni. Czy to do Was nie dociera? Kilku turystów z Niemiec przypłynie raz w roku?
(2022.01.18)
@LucynaŁupina - Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego zyska nie tylko Elbląg ale i cały region. Mamy wielką szansę stworzyć coś na kształt naszej własnej polskiej Chorwacji.
TeofilSkorupa (2022.01.18)
@TeofilSkorupa - @LucynaŁupina - to już sam do siebie piszesz - brak atencji?
(2022.01.18)
@TeofilSkorupa - Dokładnie, nasz polski kanał sueski będzie dla Elbląga niczym nektar bogów. Będziemy mieć swój własny Adriatyk.
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - No siorbaj śmietankę, Lucynka. Ooo, tak dobrze. Jeteś mistrzynią. Czy masz już w ustach śmietanę wszystkich? Czy dopiero początek?
Mememe (2022.01.18)
@LucynaŁupina - Jak wodę w wc sobie potraktujesz kostką to będziesz miała / miała kolor a la Adriatyk. Wstań z kolan Lucyna i przestań spijać śmietankę Teofila bo Ci szkodzi. .. ; )
(2022.01.18)
Głodnemu chleb na myśli.
LucynaŁupina (2022.01.18)
@TeofilSkorupa - Radosny rycerzu nachalnej propagandy Populizmu i Socjotechniki albo cierpisz katusze osobowości wielorakiej albo powinieneś oświadczyć się LucynieŁupinie światłej kobiecie o umysłowości, która zgodna jest z twoim oglądem świata. Chorwacja zawdzięcza swą popularność Kanałowi Sueskiemu. .. tyle wynika z twego wspaniałego objawienia, którym podzieliłeś się z niegodnymi twych najgłębszych przemyśleń czytelnikami forum Poretelu.
GłębokaMyśl (2022.01.18)
@LucynaŁupina - "hojnie obdarzonym dobrobytem"Napisz, co miałaś na myśli objawiając ludowi swe najgłębsze przemyślenia śmietankowe boskim Teofilem natchnione. W przeciwnym razie będziesz zwyczajnym głupcem polerowanym. ..
GłębokaMyśl (2022.01.18)
@Mememe - Chciałbyś aby ktoś siorbał Twoją śmietankę? Twoja dojnica(drewniane naczynie na śmietankę)chyba pełna.
LucynaŁupina (2022.01.18)
@LucynaŁupina - chyba spijać szumowiny z Zatoki lub z Zalewu
(2022.01.19)
@LucynaŁupina - Twoja naiwność jest adekwatna do pseudowiadomosci sączących się z wizji
(2022.01.19)
@LucynaŁupina - Teofilu bez jajek, nikt ci nie dawał mandatu do wygłaszania podziękowań i wypowiadania się w imieniu mieszkańców
(2022.01.20)
@LucynaŁupina - Rozumiem, że to sarkazm
Robert Bulinek (2022.01.20)
Powrót do komentarzy