Wybrany wątek opinii

Taki mam pomysł na szybko, iż chwilowo nieco zarobiony jestem, że skoro kiedyś Schichau z Elbinga budował krążowniki dla chińskiej floty, to może dziś dla odmiany Chińczycy zbudowaliby taką pogłębiarkę po rozsądnych kosztach dla Elbląga, hm? Pytał tam ktoś w Pekinie już, czy znowu wszystko tow. Koliński ma robić?;
RobertKoliński (2022.01.18)
@RobertKoliński - Wszystko, jak wszystko. Ale zrób cokolwiek pożytecznego poza paplaniem w sieci.
prawacko-lewacki-gnębiciel. (2022.01.18)
@RobertKoliński - Zarobiony? Czym? Stoisz w kolejce po zasiłek? Większość czytających minusuje i drwi z twoich żałosnych komentarzy, a ty dalej swoje. Nie ma kto ci podać leków, stąd ta aktywność w necie?
Ploterek (2022.01.18)
@RobertKoliński - Tak serio to twój pracodawca za co ci płaci? Cały dzień w necie jak rasowy lewak duży dziub do gadania małe raczki do roboty
(2022.01.18)
@RobertKoliński - Zapytaj ? A od kiedy przetarg nieograniczony polega na pytaniu Oferentów ? Ambicje masz na Wiejską a wiedzę jakbyś ukończył podstawówkę. ..
Darecki42 (2022.01.18)
@RobertKoliński - Tak właśnie działają ngosy marnując kasę innych organizacji sponsorów ludzi dobrego serca. Towarzysz zamiast zająć się pracą dobrze ją wykonać uczciwie w pełnym wymiarze zatrudnienia poświęca czas na pisanie tych wypocin. Czy tam nie ma nikogo kto rozlicza tych ludzi z pracy?
(2022.01.18)
@RobertKoliński - Bardzo dobrze Robert, podoba mi się ten pomysł, to prawda już pisałem o tym, że u Schichaua, dawno temu zbudowano pogłebiarkę, która hulała, wtedy po kanale, ale co, !! Styropiany wszystko sprzedały, to dobry pomysł zam
Maliniak (2022.01.18)
@Maliniak - Portel ucina komentarze, każdy chce nami sterować wszyscy kradną nam wolność, ku. .. a go mać
Maliniak (2022.01.18)
@Maliniak - A może nie "styropiany sprzedały"tylko na wschód po wojnie wywieziono.
(2022.01.19)
@RobertKoliński - "Pytał tam ktoś w Pekinie już, czy znowu wszystko tow. Koliński ma robić?; "GM nieśmiało zaproponuje by pan Robert Koliński założył firmę, wziął kredyt na taką chińską pogłębiarkę i niech ta firma działa pod sztandarem biznesu wrażliwego społecznie. .. znaczy płaci godne zarobki pracownikom, dba o kwestie ekologiczne i przynosi niewielki acz należny zysk właścicielowi. .. Śmiało panie Robercie. .. da pan radę ! GM uważa, że większość, niezawistnych, czytelników Portelu będzie trzymała kciuki za powodzenie pańskiego biznesu. ..
GłębokaMyśl (2022.01.19)
@GłębokaMyśl - ale on jest socjalistą a nie kapitaluchem wiec jak ma założyć firmę?przecież to nie godne wzorowego socjalisty co paraduje z flagami sowieckich brygad międzynarodowych, co najwyżej może iść na jakaś firmę i wkręcać pracownikom o gospodarce uspołecznionej i że to ich fabryka a nie kapitalucha, po za tym chińczycy by takiego duraka załatwili raz dwa i dostał by paragraf :chuligaństwo, defraudację, fałszerstwo, korpupcję, oszustwo podatkowe, poważne zakłócenie porządku publicznego, sabotaż kontrrewolucyjny - cokolwiek to w CHRLD znaczy :D, Uszkodzenie i zniszczenie własności publicznej lub prywatnej, sprzeniewierzenie środków publicznych, i taki był by finał kariery :D w chinach partyjnych jednak jest prawo nie to co w PL
partia i super (2022.01.19)
@RobertKoliński - czy na szybko, czy "przemyślane"wszystkie do bani. //@#dupa#bolszewia#
(2022.01.20)
Powrót do komentarzy