Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
18
29
@RobertKoliński - Wszystko, jak wszystko. Ale zrób cokolwiek pożytecznego poza paplaniem w sieci.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@RobertKoliński - Zarobiony? Czym? Stoisz w kolejce po zasiłek? Większość czytających minusuje i drwi z twoich żałosnych komentarzy, a ty dalej swoje. Nie ma kto ci podać leków, stąd ta aktywność w necie?
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@RobertKoliński - Tak serio to twój pracodawca za co ci płaci? Cały dzień w necie jak rasowy lewak duży dziub do gadania małe raczki do roboty
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@RobertKoliński - Zapytaj ? A od kiedy przetarg nieograniczony polega na pytaniu Oferentów ? Ambicje masz na Wiejską a wiedzę jakbyś ukończył podstawówkę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@RobertKoliński - Tak właśnie działają ngosy marnując kasę innych organizacji sponsorów ludzi dobrego serca. Towarzysz zamiast zająć się pracą dobrze ją wykonać uczciwie w pełnym wymiarze zatrudnienia poświęca czas na pisanie tych wypocin. Czy tam nie ma nikogo kto rozlicza tych ludzi z pracy?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@RobertKoliński - Bardzo dobrze Robert, podoba mi się ten pomysł, to prawda już pisałem o tym, że u Schichaua, dawno temu zbudowano pogłebiarkę, która hulała, wtedy po kanale, ale co, !! Styropiany wszystko sprzedały, to dobry pomysł zam
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Maliniak - Portel ucina komentarze, każdy chce nami sterować wszyscy kradną nam wolność, ku. .. a go mać
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Maliniak - A może nie "styropiany sprzedały"tylko na wschód po wojnie wywieziono.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - "Pytał tam ktoś w Pekinie już, czy znowu wszystko tow. Koliński ma robić?; "GM nieśmiało zaproponuje by pan Robert Koliński założył firmę, wziął kredyt na taką chińską pogłębiarkę i niech ta firma działa pod sztandarem biznesu wrażliwego społecznie. .. znaczy płaci godne zarobki pracownikom, dba o kwestie ekologiczne i przynosi niewielki acz należny zysk właścicielowi. .. Śmiało panie Robercie. .. da pan radę ! GM uważa, że większość, niezawistnych, czytelników Portelu będzie trzymała kciuki za powodzenie pańskiego biznesu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@GłębokaMyśl - ale on jest socjalistą a nie kapitaluchem wiec jak ma założyć firmę?przecież to nie godne wzorowego socjalisty co paraduje z flagami sowieckich brygad międzynarodowych, co najwyżej może iść na jakaś firmę i wkręcać pracownikom o gospodarce uspołecznionej i że to ich fabryka a nie kapitalucha, po za tym chińczycy by takiego duraka załatwili raz dwa i dostał by paragraf :chuligaństwo, defraudację, fałszerstwo, korpupcję, oszustwo podatkowe, poważne zakłócenie porządku publicznego, sabotaż kontrrewolucyjny - cokolwiek to w CHRLD znaczy :D, Uszkodzenie i zniszczenie własności publicznej lub prywatnej, sprzeniewierzenie środków publicznych, i taki był by finał kariery :D w chinach partyjnych jednak jest prawo nie to co w PL
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@RobertKoliński - czy na szybko, czy "przemyślane"wszystkie do bani. //@#dupa#bolszewia#
Do moderacji
Odpowiedz
0
0