UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Rozumiem ze to taki żarcik jest, albo autor komentarza odkleił sie od rzeczywistości.
Kierownica
@TeofilSkorupa - Rozumiem ze to taki żarcik jest, albo autor komentarza odkleił sie od rzeczywistości.
Kierownica