UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Totylkoja - Nigdy wiecej wojny to bylo haslo z PRL gloszone przez naszego wschodniego wiekszego "brata".
@Totylkoja - Nigdy wiecej wojny to bylo haslo z PRL gloszone przez naszego wschodniego wiekszego "brata".