UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chcialbym zeby nas wykopali. .. ale jak wiekszosci nie bedzie po drodze z nami to albo nas wykopią albo sie dogadaja i stworza cos nowego. Tak juz jest z sojuszami.

HvK

Anuluj