UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie chcialbym zeby nas wykopali. .. ale jak wiekszosci nie bedzie po drodze z nami to albo nas wykopią albo sie dogadaja i stworza cos nowego. Tak juz jest z sojuszami.
HvK
Nie chcialbym zeby nas wykopali. .. ale jak wiekszosci nie bedzie po drodze z nami to albo nas wykopią albo sie dogadaja i stworza cos nowego. Tak juz jest z sojuszami.
HvK