UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Tak, tak Teofilku. pod wzgledem inwesrycji PIS jest super. jestesmy na przedostatnim miejscu w unii. tylko grecja gorzej wypada.


Anuluj