UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Tak, tak Teofilku. pod wzgledem inwesrycji PIS jest super. jestesmy na przedostatnim miejscu w unii. tylko grecja gorzej wypada.
@TeofilSkorupa - Tak, tak Teofilku. pod wzgledem inwesrycji PIS jest super. jestesmy na przedostatnim miejscu w unii. tylko grecja gorzej wypada.