UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..

Hah

Anuluj