39
09.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiadomość na miarę stutysięcznego miasta. Brawo!!. I jeszcze te ogłoszenia "sprzedam komplet szklanek po piwie. Mało używane". ..
Siesta777 (2022.01.09)

info

14  
  3
Jak to po co do towo i mrówki 😂
BalaganeKaz (2022.01.09)
I nadal nie będzie zainteresowanych i Ratusz o tym dobrze wie. Na miejscu prezydenta w terminie 3 miesięcznym zwolnilbym z Urzędu Miejskiego calą ekipę urzędników odpowiedzialnych za sprzedaż gruntów Miasta i do tego dołożył vice prezydenta Nowaka. Od razu wiele tematów poszloby do przodu, a może i własciciel dzialki na Placu Konstytucji zmienił zdanie po 20 latach blokowania zabudowy centrum Elbląga.
(2022.01.09)
Bardziej pasuje tutaj jakiś plac zabaw, otwarta siłownia czy też coś, z czego będą mogli korzystać mieszkańcy tej dzielnicy.
Mieszkaniec ów dzielnicy. (2022.01.09)

info

9  
  3
niech powstanie w Milejewie lub w Łęczu
(2022.01.09)

info

4  
  0
Zwolnić Nowaka? A może trochę wyżej?
(2022.01.09)
Kiedy w Elblągu będzie kilka parkingów piętrowych. Czy to MIASTO czy wiocha zabita dechami.
(2022.01.09)
Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.
(2022.01.09)
I tak wszystko pada w tej wsi !!! Lepiej postawcie parking dla biedotki buhahahaha
Zasmucony mieszkaniec (2022.01.09)

info

4  
  1
Nie ma co Elbląg staje się miastem przyjaznym dla turystów zatrzymujących się na Campingu, kto z ratuszowych coś takiego mógł wymyślić?
kjm (2022.01.09)

info

3  
  1