A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiadomość na miarę stutysięcznego miasta. Brawo!!.
I jeszcze te ogłoszenia "sprzedam komplet szklanek po piwie. Mało używane". ..
Jak to po co do towo i mrówki 😂
I nadal nie będzie zainteresowanych i Ratusz o tym dobrze wie.
Na miejscu prezydenta w terminie 3 miesięcznym zwolnilbym z Urzędu Miejskiego calą ekipę urzędników odpowiedzialnych za sprzedaż gruntów Miasta i do tego dołożył vice prezydenta Nowaka. Od razu wiele tematów poszloby do przodu, a może i własciciel dzialki na Placu Konstytucji zmienił zdanie po 20 latach blokowania zabudowy centrum Elbląga.
Bardziej pasuje tutaj jakiś plac zabaw, otwarta siłownia czy też coś, z czego będą mogli korzystać mieszkańcy tej dzielnicy.
niech powstanie w Milejewie lub w Łęczu
Zwolnić Nowaka? A może trochę wyżej?
Kiedy w Elblągu będzie kilka parkingów piętrowych. Czy to MIASTO czy wiocha zabita dechami.
Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.
I tak wszystko pada w tej wsi !!! Lepiej postawcie parking dla biedotki buhahahaha
Nie ma co Elbląg staje się miastem przyjaznym dla turystów zatrzymujących się na Campingu, kto z ratuszowych coś takiego mógł wymyślić?