UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Między Grunwaldzką, Jaszczurczego i Oboźną powinien powstać parking. Wielu mieszkańców wokoło a tam się dodatkowo bloki mieszkalne buduje. Jakiś absurd.

dziwne33

Anuluj