UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Między Grunwaldzką, Jaszczurczego i Oboźną powinien powstać parking. Wielu mieszkańców wokoło a tam się dodatkowo bloki mieszkalne buduje. Jakiś absurd.
dziwne33
Między Grunwaldzką, Jaszczurczego i Oboźną powinien powstać parking. Wielu mieszkańców wokoło a tam się dodatkowo bloki mieszkalne buduje. Jakiś absurd.
dziwne33