UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Domyślam się, że ma to być parking na potrzeby osób odwiedzających Stare Miasto. Pewnie płatny. .Może być przydatny w przypadku jakiejś większej imprezy.
Ja wiem
Domyślam się, że ma to być parking na potrzeby osób odwiedzających Stare Miasto. Pewnie płatny. .Może być przydatny w przypadku jakiejś większej imprezy.
Ja wiem