UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Domyślam się, że ma to być parking na potrzeby osób odwiedzających Stare Miasto. Pewnie płatny. .Może być przydatny w przypadku jakiejś większej imprezy.

Ja wiem

Anuluj