UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w miescie powinno sie wyburzac bloki robic trawniki sadzic drzewa budowac miejsca parkingowe i rozrastac miasto w ten sposob a nie walic wiecej rregalparkow w centrum co z parkiem nie ma nic wspolnego, zlikwidowac skrzyzowania i stawiac ronda zamaist czerwonej fali i wiecznego bolu d z korkami mniejsze ryzyko wypadku, ale radni bezradni sa od brania kapusty a nie wynajdywania prochu na nowo