Wybrany wątek opinii
Gdy już będziemy spijać śmietankę z przekopu może ta lokalizacja być dobra na bydlę z hot dogami
Do moderacji
Odpowiedz
17
11
Budę
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Naumniej siem pisać po polskiemu ruska sobako
Do moderacji
Odpowiedz
3
4