Wybrany wątek opinii

Gdy już będziemy spijać śmietankę z przekopu może ta lokalizacja być dobra na bydlę z hot dogami
(2022.01.09)
Budę
(2022.01.09)
Naumniej siem pisać po polskiemu ruska sobako
(2022.01.09)
Powrót do komentarzy