Wybrany wątek opinii

w miescie powinno sie wyburzac bloki robic trawniki sadzic drzewa budowac miejsca parkingowe i rozrastac miasto w ten sposob a nie walic wiecej rregalparkow w centrum co z parkiem nie ma nic wspolnego, zlikwidowac skrzyzowania i stawiac ronda zamaist czerwonej fali i wiecznego bolu d z korkami mniejsze ryzyko wypadku, ale radni bezradni sa od brania kapusty a nie wynajdywania prochu na nowo
(2022.01.09)
Ronda? Przecież elblongi nie potrafią jeździć po nim. Np. Mało kiedy sygnalizują zamiar jego opuszczenia. .. Tylko robią to już po fakcie.
Das (2022.01.09)
Powrót do komentarzy