UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.
Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.