UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.


Anuluj