UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I nadal nie będzie zainteresowanych i Ratusz o tym dobrze wie. Na miejscu prezydenta w terminie 3 miesięcznym zwolnilbym z Urzędu Miejskiego calą ekipę urzędników odpowiedzialnych za sprzedaż gruntów Miasta i do tego dołożył vice prezydenta Nowaka. Od razu wiele tematów poszloby do przodu, a może i własciciel dzialki na Placu Konstytucji zmienił zdanie po 20 latach blokowania zabudowy centrum Elbląga.