UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co Elbląg staje się miastem przyjaznym dla turystów zatrzymujących się na Campingu, kto z ratuszowych coś takiego mógł wymyślić?

kjm

Anuluj