UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co Elbląg staje się miastem przyjaznym dla turystów zatrzymujących się na Campingu, kto z ratuszowych coś takiego mógł wymyślić?
kjm
Nie ma co Elbląg staje się miastem przyjaznym dla turystów zatrzymujących się na Campingu, kto z ratuszowych coś takiego mógł wymyślić?
kjm