UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak wszystko pada w tej wsi !!! Lepiej postawcie parking dla biedotki buhahahaha
Zasmucony mieszkaniec
I tak wszystko pada w tej wsi !!! Lepiej postawcie parking dla biedotki buhahahaha
Zasmucony mieszkaniec