Na Panieńskiej ma powstać parking

39
09.01.2022
Na Panieńskiej ma powstać parking
(fot. ortofotomapa UM Elbląg)
Czy znajdzie się kupiec na działkę przy ul. Panieńskiej, na której ma powstać parking? Władze miasta po raz drugi ogłosiły przetarg w tej sprawie. Pierwsza licytacja nie doszła do skutku.

Działka o powierzchni ok. 1,2 tys. m kw. przylega do ul. Panieńskiej, znajduje się w sąsiedztwie zabudowy usługowej oraz wielorodzinnej mieszkaniowej, niedaleko campingu. Jest to obszar uzbrojony w media komunalne.

Władze miasta chcą ją sprzedać pod budowę parkingu samochodowego, cena wywoławcza to 312 tys. złotych netto (plus VAT). Zainteresowane firmy i osoby po wpłaceniu wadium mogą wziąć udział w przetargu, który odbędzie się 7 lutego w Ratuszu Staromiejskim. Nabywca nieruchomości będzie zobowiązany do budowy parkingu w tym miejscu do końca 2024 roku.

To już drugi przetarg w tej sprawie. W poprzednim - w listopadzie ubiegłego roku - nie było zainteresowanych inwestorów.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co komu parking w tym miejscu ?
(2022.01.09)
Gdy już będziemy spijać śmietankę z przekopu może ta lokalizacja być dobra na bydlę z hot dogami
(2022.01.09)
Budę
(2022.01.09)
I w końcu będzie miał robotę elbląski nierób lewak cięć parkingowy to robota wymarzona dla jego wykształcenia i możliwości
(2022.01.09)

info

23  
  11
Nikt nie chciał uuuu pseudobiznes widocznie nie widzi korzyści dla siebie.
(2022.01.09)

info

10  
  4
ooo wreszcie znajdzie się praca dla elbląskiego nieroba tow. kolińskiego zgodna z jego wykształceniem.
wredny_typ (2022.01.09)

info

18  
  13
Żebyś się tą śmietaną nie udlawil 😆😆😂😂
(2022.01.09)

info

8  
  2
W warunkach zabudowy brakuje, że. ma to być darmowy parking :D, ktoś kupi działkę i wybuduje parking i jaki zysk z tego będzie miał??
(2022.01.09)

info

13  
  3
Po kiego grzyba tam parking potrzebny?
Dondald (2022.01.09)

info

19  
  3
Kadencja grubego się ma ku końcowi, trzeba się śpieszyć, jeszcze tyle jest do sprzedania.
Stańczyk Elbląski (2022.01.09)

info

21  
  3