Wybrany wątek opinii

Kiedy w Elblągu będzie kilka parkingów piętrowych. Czy to MIASTO czy wiocha zabita dechami.
(2022.01.09)
Jestem za tym, aby na obrzeżach Starego Miasta powstał parking wielopoziomowy, to co dzieje się na staromiejskich uliczkach- budzi grozę, mam na myśli szpalery aut.
(2022.01.09)
Powrót do komentarzy