51
05.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wkurzony - Już nie ma?Nie wiedziałem- to zwykłe draństwo.
(2022.01.05)
@GłębokaMyśl - Proponuję aby każdy z nas zajmował się tym, na czym się zna- jak czytam te wypociny, to widać że jesteś ekspertem od wszystkiego, nie ma łodzi podwodnych, są okręty. Tak wogóle to najlepiej by było, gdybyśmy nie mieli wogóle wojska, do czego dążyła poprzednia ekipa Donaldina, tak generalizując- nie rób z siebie błazna.
Truso (2022.01.05)
Proponował bym tym"mądrym "głową pojechać do mniejszych miast takich jak KUTNO Inowrocław itp. i zobaczyć jak tam działa siec autobusowa może cos się nauczycie ???
plo (2022.01.05)

info

6  
  0
Czy w elbląskiej komunikacji miejskiej doczekamy się autobusów elektrycznych?. Czy doczekamy się likwidacji zarządu ?.
NadszyszkownikKilkujadek (2022.01.05)

info

6  
  0
> koszty przewyższają korzyści< _ Oczywiście pomijając to, że mieszkańcy wdychają spaliny. Ale co tam, jeśli obok szkół pobudowane są szklarnie ogrzewane śmierdzącym paliwem.
(2022.01.05)

info

2  
  0
A "nowe"tramwaje po cichu sprzedają zamiast modernizować. Wagon 876 Düwag M8C, kursujący od 1977 roku w Mülheim an der Ruhr, zakupiony w 2016 roku przez Tramwaje Elbląskie, większość przestał w zajezdni i stanął jako pomnik w Bydgoszczy.
07zgłoś się (2022.01.05)
Jak wykończą baterie w olsztynie to dadzą je nam. Apropo jak patrze na nasze tramwaje to mam wrażenie ze świat zatrzymał się 30 lat temu.
Poważnie (2022.01.05)

info

7  
  0
Wstyd mi za nasze graty tramwaje. Władze nie widzą tego złomu bo oni jeżdżą pięknymi służbowymi brykami.
(2022.01.06)

info

5  
  0
@Ptasznik z Tyrolu - Ptasznik aktualnie wszystkie miejskie autobusy jeżdżące po Elblągu są nowe, przecież w 2021 zaczął działać nowy kilkuletni kontrakt
(2022.01.06)
@07zgłoś się - Nowe tramwaje to przyjechały z Modertrasu z Poznania, 5 szt.
(2022.01.06)