Wybrany wątek opinii
Polska w ciągu ostatnich 6 lat zarobiła na sprzedaży uprawnień do emisji CO2 blisko 50 mld zł. Na co przeznaczono te pieniądze?", "Gdzie są miliardy ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2?"
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Znalezione w sieci - Pochłonęła dojna zmiana określana też mianem ośmiornicy w odróżnieniu od ośmiorniczek z PO. Prymas toruński, kaczy dół, port baranów, pegasus, helikoptery dla armii, czołgi z USA dzięki którym polska jest jedynym na świecie krajem, który zdecydował się na dwa niekompatybilne systemy uzbrojenia pancernego, łodzie podwodne proroka smoleńskiego, stadnina w Janowie Podlaskim wreszcie przynosi realne straty. .. Jak dobrze poszukać to PARTIA ma wiele znakomitych pomysłów na przeputanie forsy podatników. .. no i pińset plusy wołają o więcej !
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
@GłębokaMyśl - Wyrażnie brak ci dyskutantów. Może weż miotłę i zamiec klatke schodową, albo umyj okna ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Jednak ty, przemiły doradco, się znalazłeś. .. Wprawdzie post z zada wyduszony, ale patriotyczny i uduchowiony. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Pińset plusy zwyciężą !
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@GłębokaMyśl - Proponuję aby każdy z nas zajmował się tym, na czym się zna- jak czytam te wypociny, to widać że jesteś ekspertem od wszystkiego, nie ma łodzi podwodnych, są okręty. Tak wogóle to najlepiej by było, gdybyśmy nie mieli wogóle wojska, do czego dążyła poprzednia ekipa Donaldina, tak generalizując- nie rób z siebie błazna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2