UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w elbląskiej komunikacji miejskiej doczekamy się autobusów elektrycznych?. Czy doczekamy się likwidacji zarządu ?.
NadszyszkownikKilkujadek
Czy w elbląskiej komunikacji miejskiej doczekamy się autobusów elektrycznych?. Czy doczekamy się likwidacji zarządu ?.
NadszyszkownikKilkujadek