UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w elbląskiej komunikacji miejskiej doczekamy się autobusów elektrycznych?. Czy doczekamy się likwidacji zarządu ?.

NadszyszkownikKilkujadek

Anuluj