UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd mi za nasze graty tramwaje. Władze nie widzą tego złomu bo oni jeżdżą pięknymi służbowymi brykami.
Wstyd mi za nasze graty tramwaje. Władze nie widzą tego złomu bo oni jeżdżą pięknymi służbowymi brykami.