UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wykończą baterie w olsztynie to dadzą je nam. Apropo jak patrze na nasze tramwaje to mam wrażenie ze świat zatrzymał się 30 lat temu.

Poważnie

Anuluj