UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wykończą baterie w olsztynie to dadzą je nam. Apropo jak patrze na nasze tramwaje to mam wrażenie ze świat zatrzymał się 30 lat temu.
Poważnie
Jak wykończą baterie w olsztynie to dadzą je nam. Apropo jak patrze na nasze tramwaje to mam wrażenie ze świat zatrzymał się 30 lat temu.
Poważnie