UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponował bym tym"mądrym "głową pojechać do mniejszych miast takich jak KUTNO Inowrocław itp. i zobaczyć jak tam działa siec autobusowa może cos się nauczycie ???

plo

Anuluj