UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Proponuję aby każdy z nas zajmował się tym, na czym się zna- jak czytam te wypociny, to widać że jesteś ekspertem od wszystkiego, nie ma łodzi podwodnych, są okręty. Tak wogóle to najlepiej by było, gdybyśmy nie mieli wogóle wojska, do czego dążyła poprzednia ekipa Donaldina, tak generalizując- nie rób z siebie błazna.

Truso

Anuluj