UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Proponuję aby każdy z nas zajmował się tym, na czym się zna- jak czytam te wypociny, to widać że jesteś ekspertem od wszystkiego, nie ma łodzi podwodnych, są okręty. Tak wogóle to najlepiej by było, gdybyśmy nie mieli wogóle wojska, do czego dążyła poprzednia ekipa Donaldina, tak generalizując- nie rób z siebie błazna.

Truso