UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ptasznik z Tyrolu - Ptasznik aktualnie wszystkie miejskie autobusy jeżdżące po Elblągu są nowe, przecież w 2021 zaczął działać nowy kilkuletni kontrakt
@Ptasznik z Tyrolu - Ptasznik aktualnie wszystkie miejskie autobusy jeżdżące po Elblągu są nowe, przecież w 2021 zaczął działać nowy kilkuletni kontrakt