UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ptasznik z Tyrolu - Ptasznik aktualnie wszystkie miejskie autobusy jeżdżące po Elblągu są nowe, przecież w 2021 zaczął działać nowy kilkuletni kontrakt


Anuluj