A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kiedy do tej dzielnicy trafi komunikacja tramwajowa nieudacznicy.
@RobertKoliński - Nawet jeśli wejdzie takie prawo rodem z głębokich czasów ZSRR, to i tak nic nie zmieni, bo taki urzędas zawsze da komuś cynk. jak nie rodzince to znajomym i nie udowodnisz. urzędas zawsze jako peirwszy dostanie informacje. Ostatecznie i tak bedą mieli "pierwszeństwo". Jedyne, co moze pomóc to uwolnienie rynku, ale w naszej Polszy, z ludźmi przez lata tesowanymi mentalnie do socjalizmu to nie przejdzie tak łatwo. Tu potrzeba pracy u podstaw.
@Totylkoja - Oczywiście pisałem już kiedyś emeryt
Idealne dla mlodych 35 letnich, ceny do akceptacji, tylko czemu 2,a nie 20,czy 200,jak bylo w latach 80 tych na osiedlach : Przy Młynie, Nad Jarem, czy Bielany. Ale wtedy nie wiedzielismy jeszcze, ze Elbląg straci status wojewodztwa i nie bedzie pracy dla magistrów, czy inżynierów, a Zamech padnie.
@Totylkoja - hanba, hańba, hańba. .. .chrystus królem polski. .. naruszanie suwerenności. .. zawierzenie ojczyzny matce boskiej. .. itp bzdety oto cały pis.
Kupiłem w Dąbrowie działkę 2 lata temu, ceny były oczywiście niższe, ale nawet jak na dzisiaj i fakt, że od miasta to ceny za te działki są bardzo wysokie, w dodatku wymagania i obostrzenia. Ja bym ich nie kupił!
przy oprocentowaniu 4 procent, a to jest w zasadzie już pewne, że nastąpi, przy 300 tys zł na 30 lat, całość spłaty skacze ci o około 250 tys złotych, do mniej więcej 700 tys złotych, wiem, że wygląda to szokująco ale niestety idą takie czasy, na nic drukowanie kasy, chyba lecimy za rok tak jak Turcja na 36 procent inflacji miesięcznej
Już niebawem w TV. .. .Pani redaktor, uszukali nas, w banku mówili, że raty bendom małe, a som duże, złodzieje i oszuści, tera nie ma z czego płacić, piniendzy nima na raty, rzond nie daje ile trza, a trza wincyj, wincyj i wincyj
Oddanie się Niemcom i Rosji to dla ciebie normalność. Tusk nie wie jak rządzić Polska i co w niej zmienić. Po Niemcy i Ruskie za niego zdecydują. Dobra Polski będzie wiadomo gdzie. Nigdy więcej PO, PSl i lewakow o płaczliwym nie wspomnę
@dobry-sasiad - Moim zdaniem to wciąż tanie działki za taki metraż. Sam kupiłeś a komuś odradzasz? Jesteś dobrym sąsiadem czy moze nowi gospodarze Ci nie w smak ?