UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Idealne dla mlodych 35 letnich, ceny do akceptacji, tylko czemu 2,a nie 20,czy 200,jak bylo w latach 80 tych na osiedlach : Przy Młynie, Nad Jarem, czy Bielany. Ale wtedy nie wiedzielismy jeszcze, ze Elbląg straci status wojewodztwa i nie bedzie pracy dla magistrów, czy inżynierów, a Zamech padnie.