UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idealne dla mlodych 35 letnich, ceny do akceptacji, tylko czemu 2,a nie 20,czy 200,jak bylo w latach 80 tych na osiedlach : Przy Młynie, Nad Jarem, czy Bielany. Ale wtedy nie wiedzielismy jeszcze, ze Elbląg straci status wojewodztwa i nie bedzie pracy dla magistrów, czy inżynierów, a Zamech padnie.