UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kupiłem w Dąbrowie działkę 2 lata temu, ceny były oczywiście niższe, ale nawet jak na dzisiaj i fakt, że od miasta to ceny za te działki są bardzo wysokie, w dodatku wymagania i obostrzenia. Ja bym ich nie kupił!

dobry-sasiad

Anuluj