Wybrany wątek opinii
W nowym ładzie działki? Żarty jakieś. Żeby kupować działki trzeba w normalnym kraju godnie żyć. Polska to wychwalany tylko przez ruskich pisowców, na prawdę trzeci świat i skrajna bieda.
Do moderacji
Odpowiedz
30
20
Powtarzasz się. Ruscy pisowcy? Lepsze to chyba od podawania płaszczy w Brukseli. Niestety Ci którzy nie liżą tyłków zawsze muszą radzić sobie sami ale przynajmniej nie uprawiają politycznej prostytucji jak Rudy. Wszystko by sprzedał i na kolana padł przed hitlerowcami w następnym pokoleniu.
Do moderacji
Odpowiedz
29
32
@Totylkoja - "Ci którzy nie liżą tyłków zawsze muszą radzić sobie sami"- szkoda, że kosztem poziomu życia masy ludzi, ale u ruskich pisowców to się nie liczy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Totylkoja - Wy nie liżecie tyłków, dobre hehe. A rydz, a inni jego pobratymcy, to co? Liżecie aż mlaszczecie, tacy jesteście.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
Niech już będzie, że Klerowi PiS liże. Jednak liże swoim i dla swoich - dla Polaków. Nie jak Rudy Szatniarz w Brukseli liże dla innych a Polska nic z tego nie ma. To po co lizać ?
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
@Totylkoja - hanba, hańba, hańba. .. .chrystus królem polski. .. naruszanie suwerenności. .. zawierzenie ojczyzny matce boskiej. .. itp bzdety oto cały pis.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Oddanie się Niemcom i Rosji to dla ciebie normalność. Tusk nie wie jak rządzić Polska i co w niej zmienić. Po Niemcy i Ruskie za niego zdecydują. Dobra Polski będzie wiadomo gdzie. Nigdy więcej PO, PSl i lewakow o płaczliwym nie wspomnę
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Kaczyński też nie wie i nie umie rzadzić. Miska ryżu musi wystarczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Totylkoja - Lepiej podawać płaszcz w Brukseli, jak płaszczyć się w moskwie, you shall not pass
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Totylkoja - Pisuar
Do moderacji
Odpowiedz
0
1