A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Towarzyszu życzę dużo sukcesów aby Twoja czerwona mądrość przelała się na Twoje osiągnięcia aby w końcu lud ciężko pracujący zobaczył że oprócz pisania po próżnicy jesteś też w stanie działać. Życzę Ci w tym nowym roku a twoja mądrość przerodziła się w dobra namacalne typu dobra praca odporiwadzanie składek na emeryturę abyś w końcu żył bez strachu i więcej empatii do ludzi nie tylko czerwonych
@RobertKoliński - Coś towarzysz chyba źle zrozumiał mój komentarz to był czysty zarkazm
@Tralala - Niestety towarzysz nie wierzy ze Adrian zachował się tak niepoprawnie jak zwykły burżuj
@RobertKoliński - Tak na marginesie towarzyszu wy to ogólnie pracujecie gdziekolwiek że tak całe dnie komentarze piszecie dość dziwna ta praca co to za wyrozumiały pracodawca pewnie jakiś zachłany kapitaluch przymyka oko boi się żebyś jemu rewolucji nie zrobił w firmie
@Niszczlewactwo - jaka praca, jaki pracodawca, przeciez ten lewak zbija bąki w ngosie za jałmuzne, a potem do MOPSU, czy innego GOpspu po zasiłki, jak każdy czerwonuch. ..
@Niszczlewactwo - Rozumem, że ty na trzynastej emeryturze lub rencie bo też ciagle jesteś tu aktywny.
Kto ci każe brać kredyt taki
@slivek - Kto mu każe ? Tak nie musi brać kredytu? Może iść obrabować bank albo grać w totolotka. Ewentualne modlić się i czekać jak manna spadnie z nieba. A tak poważnie to przeciętny człowiek któremu nie pomogą rodzice, nie otrzyma niczego w spadku i nie ma odpowiednich znajomosci aby mieć dobrze płatną pracę jest skazany na kredyt albo wyjazd za granicę. Mi tam nikt nic w życiu nie dał, nawet jednej złotówki na studia nie dostałam. Rozumiem, że Ty nie bierzesz kredytu. Zdradź swój cudowny przepis jak go uniknąć. Czekam.