A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bogaci potomkowie komuchów kupują.
Kaczyński też nie wie i nie umie rzadzić. Miska ryżu musi wystarczyć.
Odechciewa się budować, mimo, że mam pieniądze, tym leniom z UM nic się nie chce, - zamiast oczyścić te działki z uwarunkowań prawnych(odrolnienie)I wieku innym ograniczeń, które sami stworzyli, jedynie co potrafią, to opędzlować coś co nie należy do nich, dziwię się, że ktoś chcę je kupować, to są absolutnie nieprzygotowane działki pod budowę z koszmarną ściżką legislacyjną usianą utrudnieniami I zezwoleniami. Z dopłatą NIE chcę tego szczęscia. Szukasz problemów kupę sobie działkę od ekstermalnych leniuchów. .
@Ewellina - mega w pyte, masakra giga hyper jpd
@Totylkoja - Lepiej podawać płaszcz w Brukseli, jak płaszczyć się w moskwie, you shall not pass
@Totylkoja - Pisuar
Walnijcie się w głowę !!! Ludzie nie dajcie się nabrać bo zostanie wam płacić. .. ..
W tym przypadku jeszcze wszystko na Twój koszt i jeszcze wytyczne kiedy masz się budować :/. .. .
@RobertKoliński - Muszę Cię pochwalić bogaty masz ten program rozwoju dla Dąbrowy. Urbanizacją się to nazywa i wystarczy utwardzona droga dojazdowa ale kto bogatemu zabroni pobudować tam całą infrastrukturę z basenem i szpitalem włącznie.
Tak mega i giga. Masz jakiś ból egzystencjalny czy może kupiłeś sobie słownik wyrazów bliskoznacznych ?