Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
19
36
@RobertKoliński - Robert a myślałam, że prezydent jest lewicowy jak Ty?
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@RobertKoliński - Niestety tego nie unikniesz. Miasto wydaje zgodę dla inwestora, ale jako "lapówka", mieszkanka są do wyboru w pierwszej kolejności dla urzedasów, a dla plebsu (czyli reszty mieskzańców), resztki ktore zostaną. Jak się z tym rozprawić? Nie wiem.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Do moderacji
Odpowiedz
4
19
Do moderacji
Odpowiedz
2
18
@RobertKoliński - Zablokujecie budowę budynków mieszkalnych owszem zgadza się ale tak jak 1945 r postawcie na budowę więzień obozów
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@RobertKoliński - Co Ty możesz i kogo zobowiązać? Takimi poczynaniami to tylko można zablokować rozwój kraju twoim zdaniem gdzie pójdą deweloperzy jak będą słuchać takich wypocin. .. naprawę czekokolwiek zacznij od naprawy swojego życia
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@RobertKoliński - Zapomniał jeszcze Pan napisać o tych wszystkich co mieszkają na Bielanach - według Pana złodziejach i co tam tylko Panu wpadnie do tej chorej główki. Normalnie Nowogródzka to wzór do naśladowania. Miasto działki sprzedają a ludzie z dziećmi muszą brodzić w błocie i wodzie żeby dojść do przedszkola lub do domu. WSTYD dla tego kraju dla miasta i dla Kolińskiego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@RobertKoliński - Dewelpore wybuje z włąsnych pieniędzy budynek i ma dać jeszcze dla dejów? Patalogia niezła w tym razem. No ale jak wiadomo Pan zandberg sobie rozdali pieniążki z subwencji na nagrody. Można można nie ich to można szastać. koliński idź do pracy. Taki mądry to pewnie własciciel firmy XD
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@RobertKoliński - Towarzyszu życzę dużo sukcesów aby Twoja czerwona mądrość przelała się na Twoje osiągnięcia aby w końcu lud ciężko pracujący zobaczył że oprócz pisania po próżnicy jesteś też w stanie działać. Życzę Ci w tym nowym roku a twoja mądrość przerodziła się w dobra namacalne typu dobra praca odporiwadzanie składek na emeryturę abyś w końcu żył bez strachu i więcej empatii do ludzi nie tylko czerwonych
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
@RobertKoliński - Coś towarzysz chyba źle zrozumiał mój komentarz to był czysty zarkazm
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Tralala - Niestety towarzysz nie wierzy ze Adrian zachował się tak niepoprawnie jak zwykły burżuj
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@RobertKoliński - Tak na marginesie towarzyszu wy to ogólnie pracujecie gdziekolwiek że tak całe dnie komentarze piszecie dość dziwna ta praca co to za wyrozumiały pracodawca pewnie jakiś zachłany kapitaluch przymyka oko boi się żebyś jemu rewolucji nie zrobił w firmie
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Niszczlewactwo - jaka praca, jaki pracodawca, przeciez ten lewak zbija bąki w ngosie za jałmuzne, a potem do MOPSU, czy innego GOpspu po zasiłki, jak każdy czerwonuch. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Niszczlewactwo - Rozumem, że ty na trzynastej emeryturze lub rencie bo też ciagle jesteś tu aktywny.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@RobertKoliński - Nawet jeśli wejdzie takie prawo rodem z głębokich czasów ZSRR, to i tak nic nie zmieni, bo taki urzędas zawsze da komuś cynk. jak nie rodzince to znajomym i nie udowodnisz. urzędas zawsze jako peirwszy dostanie informacje. Ostatecznie i tak bedą mieli "pierwszeństwo". Jedyne, co moze pomóc to uwolnienie rynku, ale w naszej Polszy, z ludźmi przez lata tesowanymi mentalnie do socjalizmu to nie przejdzie tak łatwo. Tu potrzeba pracy u podstaw.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Totylkoja - Oczywiście pisałem już kiedyś emeryt
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@RobertKoliński - Muszę Cię pochwalić bogaty masz ten program rozwoju dla Dąbrowy. Urbanizacją się to nazywa i wystarczy utwardzona droga dojazdowa ale kto bogatemu zabroni pobudować tam całą infrastrukturę z basenem i szpitalem włącznie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1