Wybrany wątek opinii

I co, za chwilę szczęśliwym nabywcom - szwagier, po taniości!!1 - trzeba będzie wybudować drogę, ścieżkę rowerową, przystanek autobusowy, szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia, halę sportową, stadion, boisko, szpital, lotnisko i co tam jeszcze? Oni się nigdy nie ogarną w tym ratuszu, póki zębiskami POsad i synekur trzymać się będą, mówię Wam. NIE dla rozlewania miasta! #SocRev 🚩
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - Robert a myślałam, że prezydent jest lewicowy jak Ty?
Totylkoja (2022.01.03)
@RobertKoliński - Niestety tego nie unikniesz. Miasto wydaje zgodę dla inwestora, ale jako "lapówka", mieszkanka są do wyboru w pierwszej kolejności dla urzedasów, a dla plebsu (czyli reszty mieskzańców), resztki ktore zostaną. Jak się z tym rozprawić? Nie wiem.
Pato developer (2022.01.03)
@Totylkoja - Ale że który? Że elbląski w sensie Włodarz nasz umiłowany? A skąd! xd Zwykła prawicowa reakcja, niestety, choć deklaratywnie to. .. widać zresztą po decyzjach i wypowiedziach od lat - reakcyjny, narodowy beton. A nawet szkoda gadać:)Lewica to opodatkowuje bogatych i stara się zwykłym ludziom życie ułatwiać - nasz Włodarz czyni przecież dokładnie na odwrót:)#SocRev 🚩
RobertKoliński (2022.01.03)
@Pato developer - My wiemy!:)Polecam poczytać bliżej nasz program, którego tu już oszczędzę, iż jest szczegółowy cokolwiek - ale wiemy!:)#SocRev 🚩 🏘️ Zablokujemy budowę budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni mniejszej niż 25 m kw. 🏘️ Zobowiążemy deweloperów do przekazywania do publicznego zasobu mieszkań na wynajem części wybudowanych przez siebie mieszkań. 🏘️ Wprowadzimy progresywny podatek od liczby posiadanych nieruchomości, aby skończyć ze spekulacjami. [Cenzuro, oddaj posty - poeta pamięta!; ]
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - Zablokujecie budowę budynków mieszkalnych owszem zgadza się ale tak jak 1945 r postawcie na budowę więzień obozów
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@RobertKoliński - Co Ty możesz i kogo zobowiązać? Takimi poczynaniami to tylko można zablokować rozwój kraju twoim zdaniem gdzie pójdą deweloperzy jak będą słuchać takich wypocin. .. naprawę czekokolwiek zacznij od naprawy swojego życia
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@RobertKoliński - Zapomniał jeszcze Pan napisać o tych wszystkich co mieszkają na Bielanach - według Pana złodziejach i co tam tylko Panu wpadnie do tej chorej główki. Normalnie Nowogródzka to wzór do naśladowania. Miasto działki sprzedają a ludzie z dziećmi muszą brodzić w błocie i wodzie żeby dojść do przedszkola lub do domu. WSTYD dla tego kraju dla miasta i dla Kolińskiego. ..
(2022.01.03)
@RobertKoliński - Dewelpore wybuje z włąsnych pieniędzy budynek i ma dać jeszcze dla dejów? Patalogia niezła w tym razem. No ale jak wiadomo Pan zandberg sobie rozdali pieniążki z subwencji na nagrody. Można można nie ich to można szastać. koliński idź do pracy. Taki mądry to pewnie własciciel firmy XD
Tralala (2022.01.03)
No to jest właśnie efekt niekontrolowanego "rozlewania miasta", o którym mówiłem i warto sobie tę wiedzę przyswoić. O czym jeszcze nie wspomniałem natomiast, to jest również ludzka chciwość, która POpchnęła a)władze miejskie do narobienia piramidalnych głupot, i b)nadwiślańskich zarobasów do inwestycji w ziemię PO TANIOŚCI, bo przecież szlachciura z wielkolitrażowym SUVem w mieście mieszkoł nie bydzie i se do majuntku po pańsku dojedzie! No to niech sobie dziś dojeżdża i nie marudzi, bo jak się chciało być panisko, to teraz trzeba becalować. Tu je bidna Polska, nie San Francisco; #SocRev 🚩 #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - Towarzyszu życzę dużo sukcesów aby Twoja czerwona mądrość przelała się na Twoje osiągnięcia aby w końcu lud ciężko pracujący zobaczył że oprócz pisania po próżnicy jesteś też w stanie działać. Życzę Ci w tym nowym roku a twoja mądrość przerodziła się w dobra namacalne typu dobra praca odporiwadzanie składek na emeryturę abyś w końcu żył bez strachu i więcej empatii do ludzi nie tylko czerwonych
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@Niszczlewactwo - A dziękuję, uczciwi pracodawcy-wizjonerzy słyszą?:)[I widzicie, wystarczyło dobrze opieprzyć i już bardziej po ludzku gada - z kapitalistami-wyzyskiwaczami też to działa:)] #SocRev 🚩
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - Coś towarzysz chyba źle zrozumiał mój komentarz to był czysty zarkazm
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@Tralala - Niestety towarzysz nie wierzy ze Adrian zachował się tak niepoprawnie jak zwykły burżuj
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@RobertKoliński - Tak na marginesie towarzyszu wy to ogólnie pracujecie gdziekolwiek że tak całe dnie komentarze piszecie dość dziwna ta praca co to za wyrozumiały pracodawca pewnie jakiś zachłany kapitaluch przymyka oko boi się żebyś jemu rewolucji nie zrobił w firmie
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@Niszczlewactwo - jaka praca, jaki pracodawca, przeciez ten lewak zbija bąki w ngosie za jałmuzne, a potem do MOPSU, czy innego GOpspu po zasiłki, jak każdy czerwonuch. ..
(2022.01.03)
@Niszczlewactwo - Rozumem, że ty na trzynastej emeryturze lub rencie bo też ciagle jesteś tu aktywny.
Totylkoja (2022.01.03)
@RobertKoliński - Nawet jeśli wejdzie takie prawo rodem z głębokich czasów ZSRR, to i tak nic nie zmieni, bo taki urzędas zawsze da komuś cynk. jak nie rodzince to znajomym i nie udowodnisz. urzędas zawsze jako peirwszy dostanie informacje. Ostatecznie i tak bedą mieli "pierwszeństwo". Jedyne, co moze pomóc to uwolnienie rynku, ale w naszej Polszy, z ludźmi przez lata tesowanymi mentalnie do socjalizmu to nie przejdzie tak łatwo. Tu potrzeba pracy u podstaw.
Pato developer (2022.01.03)
@Totylkoja - Oczywiście pisałem już kiedyś emeryt
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@RobertKoliński - Muszę Cię pochwalić bogaty masz ten program rozwoju dla Dąbrowy. Urbanizacją się to nazywa i wystarczy utwardzona droga dojazdowa ale kto bogatemu zabroni pobudować tam całą infrastrukturę z basenem i szpitalem włącznie.
(2022.01.04)
Powrót do komentarzy