UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dobry-sasiad - Moim zdaniem to wciąż tanie działki za taki metraż. Sam kupiłeś a komuś odradzasz? Jesteś dobrym sąsiadem czy moze nowi gospodarze Ci nie w smak ?

Totylkoja

Anuluj