UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dobry-sasiad - Moim zdaniem to wciąż tanie działki za taki metraż. Sam kupiłeś a komuś odradzasz? Jesteś dobrym sąsiadem czy moze nowi gospodarze Ci nie w smak ?
Totylkoja
@dobry-sasiad - Moim zdaniem to wciąż tanie działki za taki metraż. Sam kupiłeś a komuś odradzasz? Jesteś dobrym sąsiadem czy moze nowi gospodarze Ci nie w smak ?
Totylkoja