UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oddanie się Niemcom i Rosji to dla ciebie normalność. Tusk nie wie jak rządzić Polska i co w niej zmienić. Po Niemcy i Ruskie za niego zdecydują. Dobra Polski będzie wiadomo gdzie. Nigdy więcej PO, PSl i lewakow o płaczliwym nie wspomnę