UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kupiłem w Dąbrowie działkę 2 lata temu, ceny były oczywiście niższe, ale nawet jak na dzisiaj i fakt, że od miasta to ceny za te działki są bardzo wysokie, w dodatku wymagania i obostrzenia. Ja bym ich nie kupił!

dobry-sasiad