89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zajmijcie sie przymania porządków drogowych zimową porą sypanie odśnieżanie. A nie pchata się bucole w mosty ogarnijcie to co Macie
Zimowy (2021.12.27)
Na skrzydlatej jest most, tylko zrobic wjazd i zjazd z siódemki!!!!!
elb (2021.12.27)

info

7  
  0
@RobertKoliński - Pamiętam, wtedy most był niepotrzebny a teraz po kilku miesiacach potrzebny. ..
Soter (2021.12.27)
Może rzeczywiście jeszcze jeden most to zbytek. Tak jak ktoś napisał wcześniej, po prostu tunel pod rzeką. Dlaczego nie? Można w Świnoujściu, Gdańsku, można i tutaj.
Ja też tu mieszkam (2021.12.27)

info

3  
  0
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - To idiotyczna propozycja. Ruch na Starym Mieście należy maksymalnie ograniczać, a nie rozszerzać. Podobne propozycje są krótkowzroczne i prowadzą do obniżania szeroko rozumianej jakosci życia w mieście, a co za tym idzie szkodzą rozwojowi Elbląga i grożą jego dalszą marginalizacją.
(2021.12.27)
Most wysoki nie moze byc udostepniony dla aut poniewaz jego projekt zaklada ze moze byc uzytkowany tylko i wylacznie przez pojazdy uprzywilejowane Takie jest prawo i trzeba go przestrzegac zeby nie bylo kar
obserwatorelblaga (2021.12.27)
@Do_pomorskiego - Nie ubiegaly sie, bo jasnie pan nie bedzie z tym rzadem rozmawiał0.Nawet przy spotkaniu z przedszkolakami mowi, ze ten rzad jest beeee.
(2021.12.27)
To dobrze, że "najbardziej zapracowany radny Balbuza"porusza tak ważne dla mieszkańców tematy. .. .jest nadzieja. .. .
zgrywus (2021.12.27)

info

3  
  0
Wystarczy zmienić organizację ruchu na rondzie za mostem UE. Prawy pas dla skręcających w prawo i jadących na wprost a lewy tylko dla skręcających w lewo! Prawy pas praktycznie pusty nieużywany! A korki do salonu TOYOTA. .. ..
tak myślę (2021.12.27)

info

3  
  1
Budujmy metro ! To bedzie hit na skalę światową!
(2021.12.27)