UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - To idiotyczna propozycja. Ruch na Starym Mieście należy maksymalnie ograniczać, a nie rozszerzać. Podobne propozycje są krótkowzroczne i prowadzą do obniżania szeroko rozumianej jakosci życia w mieście, a co za tym idzie szkodzą rozwojowi Elbląga i grożą jego dalszą marginalizacją.